środa, 27 marca 2013

NASZE PROPOZYCJE NA WIELKANOC

Wielkanoc już tuż, tuż. Ale jest jeszcze chwila, żeby zastanowić się nad tym co będzie na naszym stole. Dlatego właśnie przygotowałyśmy dla Was przegląd naszych Wielkanocnych wypieków w jednym miejscu. Trochę się tego uzbierało i jest w czym wybierać. 
A zatem, zaczynamy.

1.Babka zaparzana. Pyszna i wilgotna, długo zachowa świeżość. Choć pewnie nie będzie to potrzebne, bo zaraz zniknie ze stołu.Przepis znajdziecie tutaj.


2. Prosta baba drożdżowa. Nieskomplikowana w wykonaniu i doskonała w smaku. Będzie ozdobą Wielkanocnego stołu. A może zabierzecie ją w prezencie dla przemiłej pani domu? Przepis na babę znajdziecie tutaj.

3. Mazurek kajmakowy. Słodki i efektowny. Przepis na niego znajdziecie tutaj


4. No i piękne, jadalne ozdoby Wielkanocne. Świetnie dopełnią bukiet wiosennych kwiatów, albo zupełnie go zastąpią. Mogą być też słodkim prezentem dla Waszych gości. Dzieci je uwielbiają. Wiemy coś o tym. Przepis znajdziecie tutaj.


Życzymy Wam spokojnych Świąt. Nie dajcie się zwariować, w końcu święta to nie tylko, umyte okna i wytrzepane dywany. A stół nie musi się uginać do samej podłogi. Podobno w końcu ma być cieplej, czego Wam i sobie życzymy.

1 komentarz:

  1. pomysł na jadalne ozdoby cudowny!! chyba jeszcze zdążę zaciągnąć swojego 6-letniego chrześniaka do kuchni, to zrobimy podobne :)

    OdpowiedzUsuń